حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

پیشنهادهای شگفت انگیز
۱
20%
10,000 تومان 8,000 تومان

محلول شفاف کننده آب آکواریوم ۱۰۰ میل

اگر می خواهید آب آکواریوم را خیلی راحت و آسان شفاف کنید می توانید از این محلول استفاده کنید. این محلول در ابتدا آب را برای مدت کوتاهی کدر می کند و سپس شروع به شفاف کردن آب می کند و باعث می شود کثیفی های آب و شیشه تا حد زیادی برطرف شوند.

۱
20%
10,000 تومان 8,000 تومان

محلول ضدعفونی رنگی آب شیرین ۱۰۰ میل

اگر به دنبال محلولی کاربردی برای ضدعفونی کردن آکواریوم آب شیرین هستید پیشنهاد می کنیم این محصول را بررسی کنید. این محلول برای بی مهرگان و گیاهان آکواریومی بی ضرر بوده و به شما کمک می کند تا حد زیادی از تعویض آب مداوم آکواریوم خودداری کنید. این محصول کمک می کند تا از بروز بیماری های مختلفی که در تانک رخ می دهد جلوگیری شده و برای حفظ سلامت ماهی ها بسیار تاثیر گذار است و همچنین از این محلول می توانید برای برای ماهی های تازه وارد نیز استفاده کنید.

 

۱
20%
10,000 تومان 8,000 تومان

محلول ضدعفونی بی رنگ آب شیرین ۱۰۰ میل

اگر به دنبال محلولی کاربردی برای ضدعفونی کردن آکواریوم آب شیرین هستید پیشنهاد می کنیم این محصول را بررسی کنید. این محلول برای بی مهرگان و گیاهان آکواریومی بی ضرر بوده و به شما کمک می کند تا حد زیادی از تعویض آب مداوم آکواریوم خودداری کنید. این محصول کمک می کند تا از بروز بیماری های مختلفی که در تانک رخ می دهد جلوگیری شده و برای حفظ سلامت ماهی ها بسیار تاثیر گذار است و همچنین از این محلول می توانید برای برای ماهی های تازه وارد نیز استفاده کنید.

 

۱
25%
8,000 تومان 6,000 تومان

محلول محافظ آب واتر سیف ۱۰۰ میل

اگر بتازگی آکواریوم خودتان را راه اندازی کرده اید با محلول محلول محافظ آب واتر سیف 100 میل می توانید آب آکواریوم را به سرعت بهبود بدهید تا مواد سمی و اضافی که در آب وجود دارد به سرعت از بین رفته و آکواریوم آماده انتقال ماهیان مورد نظرتان شود.

۱
20%
10,000 تومان 8,000 تومان

محلول مولتی ویتامین آب شیرین ۱۰۰ میل

محلول مولتی ویتامین، محلولی تقویتی است که برای تمام آبزیان آکواریوم آب شیرین مورد استفاده قرار می گیرد. این محلول دارای تمامی ویتامین های ضروری بدن ماهیان بوده و استفاده از آن بسیار آسان می باشد. محلول مولتی ویتامین دارای غلظت بالا بوده و باعث تحریک و تقویت عمل جفت یابی می شود. استفاده از این محلول در آب آکواریوم کاملا بی ضرر بوده و براحتی می توانید آنها را استفاده کنید.

 

۱
6%
1,000,000 تومان 941,431 تومان

نانو آکواریوم رو میزی مدل Q3

اگر علاقه به نگهداری ماهیان زینتی دارید و فضای مناسب برای اینکار را ندارید نگران نباشید، با استفاده از محصول نانو آکواریوم مدل Q3 می توانید به سرعت در منزل یا محل کار خودتان یک آکواریوم آب شیرین یا گیاهی برپا کنید تا به محیط کارتان زیبایی قابل توجهی اضافه کنید. محصول نانو آکواریوم با ابعاد استانداردی که دارد قابل استفاده بر روی انواع میزکار و محل هایی است که دارای سطح صاف هستند و براحتی قابل جابجایی و نظافتی آسان دارد. اگر می خواهید تجربه لذت بخشی از نگهداری ماهیان زینتی در حجم کوچک داشته باشید پیشنهاد می کنیم نانو آکواریوم را از دست ندهید.

۱
25%
150,000 تومان 113,000 تومان

غذا دهنده اتوماتیک آکواریوم

اگر شما جزء افرادی هستید که زیاد به سفر می روید و نمی توانید به صورت مرتب بر تغذیه ماهیان آکواریوم نظارت داشته باشید، می توانید با استفاده از غذا دهنده اتوماتیک آکواریوم نگرانی بی غذا ماندن ماهیان را برطرف کنید. شما می توانید با استفاده از این دستگاه نحوه غذا دهی به ماهیان آکواریوم را تنظیم کرده و با خیال آسوده به سایر کارهای خود بپردازید.

۱
10%
110,000 تومان 99,000 تومان

پمپ هوای آکواریوم دو لول هایلا مدل ۶۶۰۴

پمپ هوای آکواریوم دو لول هایلا مدل 6604 در اندازه کوچک تولید می شود و این کوچک بودن چیزی از  قدرت آن کم نمی کند. این پمپ در عین حال کم صدا می باشد و در طراحی آن از 4 پایه استفاده شده است. پمپ هوای آکواریوم دو لول هایلا مدل 6604 می تواند اکسیژن مناسب برای آکواریوم های کوچک را تامین کند و جریان هوای خروجی صاف و یکدستی را به محیط انتقال دهد. این پمپ دارای ساختار مناسبی بوده و افرادی که بتازگی آکواریوم داری را شروع کرده اند می توانند از آن استفاده کنند.

۱
23%
100,000 تومان 77,000 تومان

پمپ هوای آکواریوم دو لول هایلا مدل ۶۶۰۳

پمپ هوای آکواریوم  دو لول هایلا مدل 6603 در اندازه کوچک تولید می شود و این کوچک بودن چیزی از  قدرت آن کم نمی کند. این پمپ در عین حال کم صدا می باشد و در طراحی آن از 4 پایه استفاده شده است. پمپ هوای آکواریوم  دو لول هایلا مدل 6603 می تواند اکسیژن مناسب برای آکواریوم های کوچک را تامین کند و جریان هوای خروجی صاف و یکدستی را به محیط انتقال دهد. این پمپ دارای ساختار مناسبی بوده و افرادی که بتازگی آکواریوم داری را شروع کرده اند می توانند از آن استفاده کنند.

۱
11%
75,000 تومان 67,000 تومان

پمپ هوای آکواریوم تک لول هایلا مدل ۶۶۰۲

پمپ هوای آکواریوم تک لول هایلا مدل 6602 در اندازه کوچک تولید می شود و این کوچک بودن چیزی از  قدرت آن کم نمی کند. این پمپ در عین حال کم صدا می باشد و در طراحی آن از 4 پایه استفاده شده است. پمپ هوای آکواریوم تک لول هایلا مدل 6602 می تواند اکسیژن مناسب برای آکواریوم های کوچک را تامین کند و جریان هوای خروجی صاف و یکدستی را به محیط انتقال دهد. این پمپ دارای ساختار مناسبی بوده و افرادی که بتازگی آکواریوم داری را شروع کرده اند می توانند از آن استفاده کنند.

۱
19%
150,000 تومان 122,000 تومان

پمپ هوای آکواریوم دو لول هایلا مدل ۵۵۰۵

پمپ هوای آکواریوم دو لول هایلا مدل 5504 در اندازه کوچک تولید می شود و این کوچک بودن چیزی از  قدرت آن کم نمی کند. این پمپ در عین حال کم صدا می باشد و در طراحی آن از 4 پایه استفاده شده است. پمپ تک لول 5501 می تواند اکسیژن مناسب برای آکواریوم های کوچک را تامین کند و جریان هوای خروجی صاف و یکدستی را به محیط انتقال دهد. این پمپ دارای ساختار مناسبی بوده و افرادی که بتازگی آکواریوم داری را شروع کرده اند می توانند از آن استفاده کنند.

۱
33%
150,000 تومان 100,000 تومان

پمپ هوای آکواریوم دو لول هایلا مدل ۵۵۰۴

پمپ هوای آکواریوم دو لول هایلا مدل 5504 در اندازه کوچک تولید می شود و این کوچک بودن چیزی از  قدرت آن کم نمی کند. این پمپ در عین حال کم صدا می باشد و در طراحی آن از 4 پایه استفاده شده است. پمپ هوای آکواریوم دو لول مدل 5504 می تواند اکسیژن مناسب برای آکواریوم های کوچک را تامین کند و جریان هوای خروجی صاف و یکدستی را به محیط انتقال دهد. این پمپ دارای ساختار مناسبی بوده و افرادی که بتازگی آکواریوم داری را شروع کرده اند می توانند از آن استفاده کنند.

۱
18%
100,000 تومان 82,000 تومان

پمپ هوای آکواریوم دو لول ۵۵۰۳

پمپ هوای آکواریوم دو لول 5503 در اندازه کوچک تولید می شود و این کوچک بودن چیزی از  قدرت آن کم نمی کند. این پمپ در عین حال کم صدا می باشد و در طراحی آن از 4 پایه استفاده شده است. پمپ تک لول 5501 می تواند اکسیژن مناسب برای آکواریوم های کوچک را تامین کند و جریان هوای خروجی صاف و یکدستی را به محیط انتقال دهد. این پمپ دارای ساختار مناسبی بوده و افرادی که بتازگی آکواریوم داری را شروع کرده اند می توانند از آن استفاده کنند.

۱
20%
60,000 تومان 48,000 تومان

پمپ هوای آکواریوم تک لول هایلا مدل ۵۵۰۱

پمپ هوای آکواریوم تک لول هایلا مدل 5501 در اندازه کوچک تولید می شود و این کوچک بودن چیزی از  قدرت آن کم نمی کند. این پمپ در عین حال کم صدا می باشد و در طراحی آن از 4 پایه استفاده شده است. پمپ تک لول 5501 می تواند اکسیژن مناسب برای آکواریوم های کوچک را تامین کند و جریان هوای خروجی صاف و یکدستی را به محیط انتقال دهد. این پمپ دارای ساختار مناسبی بوده و افرادی که بتازگی آکواریوم داری را شروع کرده اند می توانند از آن استفاده کنند.

 

۱
11%
250,000 تومان 222,000 تومان

پمپ هوای آکواریوم ولترون ۷۰۰۰

پمپ هوای آکواریوم ولترون 7000، یکی از محصولات با کیفیت شرکت اوشن فری سنگاپور می باشد. این محصول کاملا بی صدا بوده و مصرف برق پایینی دارد و برای مصرف کنندگانی که صدای پمپ و میزان مصرف برق برای آنها اهمیت ویژه ای دارد بسیار مناسب است.

 

۱
160,000 تومان 144,000 تومان

پمپ هوای آکواریوم ولترون ۵۰۰۰

۱
150,000 تومان 132,000 تومان

پمپ هوای آکواریوم ولترون ۴۰۰۰

پمپ هوای آکواریوم ولترون 4000، یکی از محصولات با کیفیت شرکت اوشن فری سنگاپور می باشد. این محصول کاملا بی صدا بوده و مصرف برق پایینی دارد و برای مصرف کنندگانی که صدای پمپ و میزان مصرف برق برای آنها اهمیت ویژه ای دارد بسیار مناسب است.

۱
34%
150,000 تومان 99,000 تومان

پمپ هوای آکواریوم ولترون ۲۰۰۰

پمپ هوای آکواریوم ولترون 2000، یکی از محصولات با کیفیت شرکت اوشن فری سنگاپور می باشد. این محصول کاملا بی صدا بوده و مصرف برق پایینی دارد و برای مصرف کنندگانی که صدای پمپ و میزان مصرف برق برای آنها اهمیت ویژه ای دارد بسیار مناسب است.

پمپ-هوای-اوشن-فری
9%
100,000 تومان 91,000 تومان

پمپ هوای آکواریوم ولترون ۱۵۰۰

پمپ هوای آکواریوم ولترون 1500، یکی از محصولات با کیفیت شرکت اوشن فری سنگاپور می باشد. این محصول کاملا بی صدا بوده و مصرف برق پایینی دارد و برای مصرف کنندگانی که صدای پمپ و میزان مصرف برق برای آنها اهمیت ویژه ای دارد بسیار مناسب است.

 

X